Dla leniwych i spragnionych aktywności – Wysowa-Zdrój

Dla tego, co lubi się nudzić i leżeć w pościeli, i dla kogoś, kto woli używać swoich nóg. Nieważne, jak lubimy spędzać czas wolny. Ważne, żeby podczas urlopu zmieniać swoje miejsca położenia i oderwać się od kuchni, łazienki, sypialni. Szkoda czasu na telewizor, kiedy wydając kilka złotych możemy dobrze wypocząć. I ten leniwy, i ten aktywny. Leń może spędzić dzień na balkonie, patrzeć się na krajobraz i popijać kawę, która może kiedyś doda mu siły. To wszystko w zdrowym powietrzu. Aktywny zaś śmiało może rzucić się do biegu po licznych szlakach, ścieżkach, drogach, które kilka razy zatrzymają serce ze względu na swoje położenie. Ale to nic, bo mamy jeszcze jazdę konną, trasy nordic walking, boiska do tenisa i wyciąg narciarski. Na każdą porę roku Wysowa-Zdrój jest dobra i dogodzi każdemu.

Dobrym rozwiązaniem są bez wątpienia noclegi w Wysowej-Zdroju [szczegóły na witrynie Meteora]. Każdy leń, który wyjdzie z pokoju i dostanie się do karczmy, już nie będzie chciał z niej wyjść. Soczyste jedzenie. Smakołyki regionu i góralskie klasyki zabalują w każdym żołądku. No i dobre piwo – coś, czego szkoda odmówić. Tutaj leń może spędzić sporo czasu, gdzie miła lokalna społeczność rozbuja jego nogi i rzuci w wir tańca. Aktywny może mieć problem ze znalezieniem czasu na wszystkie zajęcia.

Jesień to dobra pora do spacerów. Tutaj ten spacer może się bardzo przedłużyć. Będzie trwał i trwał. Aż do nocy. Wszystko ze względu na horyzont, który wisi nad tym miejscem. Piękne widoki. Ciężko oderwać oczy od tego piękna. A kiedy spadnie śnieg… Warto udać się na stok i pokazać okolicznym mieszkańcom, jak się jeździ na nartach, a potem udać się na kulig. Wiosna, to narodziny świata, które otwierają place zabaw, zoo, boiska sportowe, ośrodki jazd konnej, park wody. A lato? Lato, jak to lato – nikt nigdy się nie nudzi. Szczególnie, że możemy poleżeć nad jeziorem.

Niezależnie od pory roku trzeba skusić się na wizytę w pijalni wody mineralnej z pobliskich źródeł oraz na wizytę w gorących źródłach – przygoda, całkowity relaks i zdrowie gwarantowane. Podsumowując, aktywny człowiek śmiało może rzucić się do biegu po licznych szlakach, ścieżkach, drogach, które kilka razy zatrzymają serce ze względu na swój krajobraz.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>